DezynFekcja Warszawa

Żoliborz | Bemowo | Bielany | Wola | Śródmieście

Dezynfekcja Warszawa – realizujemy usługi profesjonalnej dezynfekcji i odkażania powierzchni, zarówno w domach, mieszkaniach, jak i firmach, szpitalach, placówkach edukacyjnych czy instytucjach użyteczności publicznej.

Działamy profesjonalnie, bezpiecznie i skutecznie, by zwalczać wirusy, bakterie czy grzyby w Twoich lokalach. Już dziś zadzwoń i umów się na zabieg.

Usługi profesjonalnej dezynfekcji w Warszawie

Dezynfekcja to zabieg, który w ogólnym rozrachunku polega na usuwaniu bakterii, wirósów i grzybów, wszelkimi metodami. W naszej firmie używamy metod skutecznych, które pozwalają na skuteczne odkażanie wszelkiego rodzaju powierzchni, całych budynków czy samochodów.

Podstawowymi usługami, związanymi z dezynfekcją, które realizujemy są:

Jesteśmy warszawską firmą, zajmującą się dezynfekcją mikrobiologiczną i dekontaminacją. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach i usługach w zakresie eliminacji wszelkiego rodzaju patogenów.

Od lat realizujemy te zadania dezynfekcji, dekontaminacji, sanityzacji i dezodoryzacji.

Nasze doświadczenie, wiodąca pozycja na rynku i profesjonalizm sprawiają, że jesteśmy konkurencyjną firmą dezynfekcyjną, wyposażoną w najnowocześniejszą technologię, wydajną i skuteczną w odkażaniu chorobotwórczych zarazków, bakterii i wirusów. Oferujemy rozwiązania i usługi w zakresie bezpieczeństwa biologicznego środowiska i dezynfekcji mikrobiologicznej.

Mamy jasną wizję biznesową i filozofię pracy zespołowej, które pomagają nam nadal być liderami technologii, dbać o środowisko i zapobiegać wybuchom epidemii np. rowoju wirusa Covid-19.

Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem protokołów i usług związanych z bezpieczeństwem biologicznym środowiska , aby stale rozwijać i gwarantować najbezpieczniejsze, najwydajniejsze i najskuteczniejsze systemy odkażania chemicznego i biologicznego.

Z naszego bloga:

Jak wytępić pluskwy?
Blog

Jak wytępić pluskwy?

Pluskwy to małe owady, które często wywołują irytację u ludzi. Są bardzo płodne i potrafią szybko się rozmnażać, co prowadzi do ich szybkiego rozprzestrzeniania się

Więcej »
Czy pluskwy hibernują?
Blog

Czy pluskwy hibernują?

Pluskwy są notorycznie nieprzyjemnym szkodnikiem, który można znaleźć w twoim domu i niestety są dość rozpowszechnione w naszym kraju. Pluskwy są również wytrzymałymi, odpornymi owadami, które

Więcej »

Na czym polega dezynfekcja w Warszawie?

W tych trudnych czasachTwoja firma musi zrobić wszystko, co w jej mocy, aby chronić swoich pracowników i klientów. Inwestowanie w ciągłe, profesjonalne usługi dezynfekcji może pomóc zapewnić bezpieczeństwo Twoim klientom i pracownikom. Zabiegi Rattus Serwis DDD Warszawa chronią przed infekcjami i chorobami przy użyciu skutecznych, zarejestrowanych produktów, które są stosowane w obiektach będących skupiskiem wirusów lub bakterii np. szpitalach.

Aby zapewnić czystość i powstrzymać rozprzestrzenianie się infekcji, Twoja firma może podjąć działania w celu zmniejszenia ryzyka zanieczyszczenia, tak aby pomieszczenia były w odpowiednim stanie dla personelu i klientów.

Powierzchnie w budynku mogą stać się gorącymi punktami zanieczyszczenia krzyżowego zarazkami, jeśli nie są regularnie wycierane i dezynfekowane. Szczególną uwagę należy zwrócić na:

  • pomieszczenia ogólnodostępne, takie jak umywalnie, stołówki, recepcje, kuchnie, windy i przebieralnie
  • często dotykane przedmioty i powierzchnie, takie jak uchwyty, podłogi lub sprzęt i maszyny
  • powierzchnie biurowe, w tym stanowiska pracy, biurka i powierzchnie magazynowe

 

Nasze regularne zabiegi mogą zabić do 99,99% zarazków. Są również trwałe – zapewniają do 24 godzin ciągłej ochrony na twardych powierzchniach, tworząc niewidzialną barierę zapobiegającą namnażaniu się zarazków.

Chroniąc Twoją firmę przed zakaźnymi bakteriami, wirusami i chorobami, zapewniamy nasze indywidualne rozwiązania dezynfekcyjne – szybką reakcję i zgodną z prawem usługę. Nasze usługi obejmują: 

  • Zamgławianie dezynfekcyjne ULV, dezynfekcja dużych obszarów w krótkim czasie, obejmująca obszary trudno dostępne
  • Czyszczenie i dezynfekcja typowych punktów dotyku, takich jak klamki, włączniki światła i podłogi w celu zminimalizowania ryzyka przenoszenia drobnoustrojów
  • Ozonowanie

FAQ | Często zadawane pytania dot. dezynfekcji

Nasza firma używa tylko przetestowanych i sprawdzonych środków, które otrzymały odpowiednie zezwolenia. Co więcej, bardzo często do dezynfekcji pomieszczeń czy samochodów, używamy generatorów ozonu. Ozon to naturalny składnik, który po czasie rozkłada się, dlatego też stosując się do wszystkich zaleceń, nasze zabiegi są w pełni bezpieczne dla lokatorów/pracowników.

Nie każda śmierć wymaga odpowiednich zabiegów. Do dezynfekcji po zgonie dochodzi w każdym momencie, kiedy zwłoki zmarłego zaczęły się rozkładać. Najczęściej, z naszych usług sprzątania po zgonie korzystają rodziny zmarłych, którzy odeszli z tego świata w samoctności, w zamkniętym domu. W takich sytuacjach wystaczy kilkanaście godzin, by ciało zaczęło się rozkładać, a płyny ustrojowe zaczynają skażać powierzchnię. Im dłużej ciało leży, tym więcej usług będzie konieczna do zrealizowania (np. utylizacja i wywóz mebli, zerwanie podłóg, skucie posadzki itp.).

Prowadząc firmę czy będąc administratorem budynku użyteczności publicznej czy placówki edukacyjnej, powinieneś rozważyć zabieg dezynfekcji raz na kwartał. Takie podejście daje Ci pewność, że zrobiłeś wszystko, by utrzymywać w czystości i z dala od patogenów Ciebie i Twoich pracowników. Zadzwoń i zapytaj nas o usługę długoterminowej dezynfekcji i odkażania obiektó.

Dezynfekcja Warszawa - dla kogo realizujemy usługi?

Domy jednorodzinne

Jeśli masz problem ze szkodnikami na terenie swojego domu i posesji, już dziś zadzwoń do naszych specjalistów z Warszawy, którzy zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w walce ze szkodnikami.

Budynki wielorodzinne

Jeśli zarządzasz blokiem czy innym budynkiem wielorodzinnym i masz problem ze szkodnikami, już dziś wybierz Rattus z Warszawy

Przychodnie i szpitale

Zarówno przychodnie jak i szpitale są narażone na inwazję nie tylko szkodników, w postaci owadów czy gryzoni, ale także wirusy czy bakterie.

Szkoły i przedszkola

Wirusy w przedszkolach i szkołach, gryzonie, które zadomowiły się w spiżarniach i stołówkach to problemy dnia codziennego w placówkach oświatowych. Możemy Ci pomóc już dziś. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz.

Firmy

Niezależnie czy masz problem ze szkodnikami w biurze, magazynie czy na produkcji, wdrożymy swój zoptymalizowany plan zwalczania szkodników w Twojej firmie w Warszawie i okolicach.

Urzędy

Obsługujemy także urzędy, komisariaty czy inne instytucje publiczne na terenie Warszawy i okolic, które zostały zamieszkane przez niechcianych lokatorów. Rozpraw się z nimi już dziś.

Masz problemy ze szkodnikami w firmie? Przeczytaj o naszej ofercie DLA BIZNESU