Ozonowanie Warszawa

Żoliborz | Bemowo | Bielany | Wola | Śródmieście

Ozonowanie to jedna z bezpieczniejszych i skuteczniejszych form dezynfekcji. Posiadamy wydajne generatory ozonu polskiej produkcji, które pozwalają na dokładne i szybkie odkażenie powierzchni.

Dzięki szerokiemu zapleczu technicznemu i kadrowemu, możemy także podjąć się ozonowania budynków wielkopowierzchniowych.

Dezynfekcja ozonem w Warszawie

Szukasz jednej z najskuteczniejszych usług dezynfekcyjnych dostępnych obecnie na rynku, zdolnej do eliminowania zarazków, bakterii i wirusów? Jest całkowicie bezpieczny, przyjazny dla środowiska, a nawet stosowany w opiece zdrowotnej i laboratoriach. Czy potrzebujesz lokalnej i zarządzanej firmy, która jest zaangażowana w dostarczanie idealnej pracy, której towarzyszy tylko wiodąca na rynku obsługa klienta? Rattus – Serwis DDD Warszawa to firma o ugruntowanej pozycji w branży, o doskonałej reputacji budowanej przez wiele lat zajmującej się ozonowaniem w Warszawie i najbliższych okolicach.

Dezynfekcja ozonem Warszawa — przyjazna dla środowiska i wydajna usługa czyszczenia

Klucz do dezynfekcji ozonem polega na tym, że ozon jest niestabilnym gazem, który może niszczyć zarówno bakterie, jak i wirusy. W porównaniu z chlorem ozon jest znacznie bardziej wydajny i niezawodny w dezynfekcji materiałów i powierzchni. Ponieważ Ozon jest niestabilny, zawsze ulega rozkładowi i to jest kluczem do jego sukcesu. Podczas procesu rozkładu, składnik tlenowy ozonu wyszukuje, a następnie atakuje wszelkie obce cząstki w wodzie lub powietrzu, niszcząc bakterie i każdy materiał organiczny na swojej drodze. Co równie ważne, w trakcie procesu nie powstają żadne szkodliwe lub toksyczne składniki, co jest jednym z problemów związanych z chlorem i innymi tradycyjnymi środkami czyszczącymi.

Z naszego bloga:

Jak wytępić pluskwy?
Blog

Jak wytępić pluskwy?

Pluskwy to małe owady, które często wywołują irytację u ludzi. Są bardzo płodne i potrafią szybko się rozmnażać, co prowadzi do ich szybkiego rozprzestrzeniania się

Więcej »
Czy pluskwy hibernują?
Blog

Czy pluskwy hibernują?

Pluskwy są notorycznie nieprzyjemnym szkodnikiem, który można znaleźć w twoim domu i niestety są dość rozpowszechnione w naszym kraju. Pluskwy są również wytrzymałymi, odpornymi owadami, które

Więcej »

Dlaczego warto ozonować powierzchnie w Warszawie?

  • Ozon jest jednym z najsilniejszych i najskuteczniejszych środków dezynfekujących
  • Celuje w bakterie, zarazki, wirusy i wszelkie inne mikroorganizmy z precyzją laserową
  • Działa wydajnie i szybko działa zarówno w wodzie, jak i w powietrzu
  • Równie dobrze sprawdza się w domu lub lokalu użytkowym
  • Oprócz zapewniania wyjątkowych rezultatów czyszczenia, pomaga również zapobiegać ponownemu rozwojowi mikroorganizmów po ozonowaniu
  • Ozon szybko się rozkłada, nie pozostawiając szkodliwych pozostałości chemicznych
  • Ozon ze swojej natury musi być wytwarzany w miejscu, w którym odbywa się czyszczenie – oznacza to, że eliminuje wszelkie problemy związane z bezpieczeństwem w zakresie transportu i obsługi
  • Jest przyjazny dla środowiska


W Rattus Serwis DDD Warszawa zawsze staramy się wykorzystywać innowacyjne metody i technologie, aby zapewnić idealną czystość, jednocześnie zwracając szczególną uwagę na nasz wpływ na środowisko.

Jednym z głównych problemów związanych z bardziej tradycyjnymi metodami czyszczenia jest to, że system spryskiwania i wycierania nie jest skuteczny w zapewnianiu całkowitego czyszczenia. Dla porównania, dezynfekcja ozonem gwarantuje, że wyczyści każdą powierzchnię w Twojej nieruchomości, każdy element wyposażenia w pomieszczeniu, a nawet oczyści powietrze w budynku. 

Nasze maszyny do produkcji ozonu wypełniają całe pomieszczenie lub obszar, który chcesz wyczyścić. Ponieważ ozon jest gazem, dotyka i pokrywa wszystko w pomieszczeniu.Oprócz dezynfekcji wszystkiego w określonej przestrzeni, proces ten usuwa również nieprzyjemne zapachy i zapachy, pozostawiając za każdym razem świeży, czysty zapach. W żadnym momencie procesu nie używa się chemikaliów, co oznacza, że nie ma szans na wywołanie jakichkolwiek alergii lub innych problemów zdrowotnych. 

Naszym zdaniem Ozon to idealne rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z czyszczeniem. Jest to medyczny, ekologiczny sposób dezynfekcji każdej powierzchni i środowiska; gdy doświadczysz korzyści płynących z czyszczenia ozonem w Warszawie, żaden inny rodzaj czyszczenia nigdy nie będzie porównywalny.

Ozonowanie Warszawa - dla kogo realizujemy usługi?

Domy jednorodzinne

Jeśli masz problem ze szkodnikami na terenie swojego domu i posesji, już dziś zadzwoń do naszych specjalistów z Warszawy, którzy zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w walce ze szkodnikami.

Budynki wielorodzinne

Jeśli zarządzasz blokiem czy innym budynkiem wielorodzinnym i masz problem ze szkodnikami, już dziś wybierz Rattus z Warszawy

Przychodnie i szpitale

Zarówno przychodnie jak i szpitale są narażone na inwazję nie tylko szkodników, w postaci owadów czy gryzoni, ale także wirusy czy bakterie.

Szkoły i przedszkola

Wirusy w przedszkolach i szkołach, gryzonie, które zadomowiły się w spiżarniach i stołówkach to problemy dnia codziennego w placówkach oświatowych. Możemy Ci pomóc już dziś. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz.

Firmy

Niezależnie czy masz problem ze szkodnikami w biurze, magazynie czy na produkcji, wdrożymy swój zoptymalizowany plan zwalczania szkodników w Twojej firmie w Warszawie i okolicach.

Urzędy

Obsługujemy także urzędy, komisariaty czy inne instytucje publiczne na terenie Warszawy i okolic, które zostały zamieszkane przez niechcianych lokatorów. Rozpraw się z nimi już dziś.

Masz problemy ze szkodnikami w firmie? Przeczytaj o naszej ofercie DLA BIZNESU