Sprzątanie po Pożarach Warszawa

Żoliborz | Bemowo | Bielany | Wola | Śródmieście
Profesjonalnie czyścimy dezynfekujemy i ozonujemy miejsca, w których doszło do pożaru w Warszawie, tym samym przywracając domom i mieszkaniom swoje funkcje mieszkalne. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
 
Proces sprzątania po nawet najmniejszym pożarze domu może wydawać się przytłaczający lub wręcz niemożliwy. Jesteśmy dumni z tego, że pozostajemy pod telefonem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, ponieważ rozumiemy, że nasi klienci potrzebują szybkiej pomocy. Nigdy nie wiadomo, kiedy wybuchnie pożar, dlatego jesteśmy czujni i gotowi do pomocy w razie potrzeby.

Dekontainacja po pożarze w Warszawie

Każdy pożar w domu to emocjonujące przeżycie. Na szczęście nie każdy pożar domu powoduje całkowite zniszczenie naszego domu i dobytku dzięki domowym zabezpieczeniom przeciwpożarowym i szybkiemu działaniu tych dzielnych mężczyzn i kobiet w naszej straży pożarnej. Ale nawet mały ogień w kuchni może spowodować konieczność sprzątania, nie tylko w kuchni, ale w całym domu.

Oczywiście najważniejszą rzeczą do zrobienia po pożarze dowolnej wielkości jest sprawdzenie domu pod kątem bezpieczeństwa. Mogą istnieć ukryte uszkodzenia okablowania elektrycznego, wsporników ściennych i fundamentów.

Naszym głównym celem jest przywrócenie domu lub firmy po uszkodzeniu pożarowym do stanu sprzed pożaru. Jako wiodąca firma zajmująca się naprawą szkód pożarowych, specjalizujemy się w usuwaniu i odbudowie szkód pożarowych, usuwaniu dymu oraz usuwaniu zapachów dymu. Nasz zespół dokładnie oczyści i usunie sadzę ze ścian, dywanów i tapicerki.

Poza uszkodzeniami spowodowanymi przez ogień, dym i sadza mogą być toksyczne, tworząc niebezpieczną sytuację. Nawet jeśli ogień jest ograniczony w jednym obszarze, dym i sadza mogą przemieszczać się po całej konstrukcji. Nasi specjaliści są wysoko wykwalifikowani, posiadają doświadczenie, narzędzia i wiedzę do usuwania szkód pożarowych i usuwania zapachu dymu. Zgodnie z naszym celem, aby przywrócić Twój dom i cenne mienie do stanu sprzed pożaru, stosujemy odpowiednie środki ochrony osobistej, aby bezpiecznie wyczyścić, odświeżyć i przywrócić Twoją własność.

Jako właściciel firmy wiesz, że wszelkie zakłócenia w działalności wpływają na wyniki finansowe. Mamy duże zespoły ds. strat, które współpracują z naszymi lokalnymi technikami DDD. Ci specjaliści od renowacji mogą szybko zareagować i zrozumieć Twój unikalny zestaw problemów, gdy mają do czynienia z usuwaniem szkód spowodowanych pożarem i dymem. Naszym celem jest pomóc Ci w ponownym uruchomieniu firmy tak szybko, jak to możliwe po pożarze.

Z naszego bloga:

Jak wytępić pluskwy?
Blog

Jak wytępić pluskwy?

Pluskwy to małe owady, które często wywołują irytację u ludzi. Są bardzo płodne i potrafią szybko się rozmnażać, co prowadzi do ich szybkiego rozprzestrzeniania się

Więcej »
Czy pluskwy hibernują?
Blog

Czy pluskwy hibernują?

Pluskwy są notorycznie nieprzyjemnym szkodnikiem, który można znaleźć w twoim domu i niestety są dość rozpowszechnione w naszym kraju. Pluskwy są również wytrzymałymi, odpornymi owadami, które

Więcej »

Sprzątanie po pożarach - dla kogo realizujemy usługi?

Domy jednorodzinne

Jeśli masz problem ze szkodnikami na terenie swojego domu i posesji, już dziś zadzwoń do naszych specjalistów z Warszawy, którzy zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w walce ze szkodnikami.

Budynki wielorodzinne

Jeśli zarządzasz blokiem czy innym budynkiem wielorodzinnym i masz problem ze szkodnikami, już dziś wybierz Rattus z Warszawy

Przychodnie i szpitale

Zarówno przychodnie jak i szpitale są narażone na inwazję nie tylko szkodników, w postaci owadów czy gryzoni, ale także wirusy czy bakterie.

Szkoły i przedszkola

Wirusy w przedszkolach i szkołach, gryzonie, które zadomowiły się w spiżarniach i stołówkach to problemy dnia codziennego w placówkach oświatowych. Możemy Ci pomóc już dziś. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz.

Firmy

Niezależnie czy masz problem ze szkodnikami w biurze, magazynie czy na produkcji, wdrożymy swój zoptymalizowany plan zwalczania szkodników w Twojej firmie w Warszawie i okolicach.

Urzędy

Obsługujemy także urzędy, komisariaty czy inne instytucje publiczne na terenie Warszawy i okolic, które zostały zamieszkane przez niechcianych lokatorów. Rozpraw się z nimi już dziś.

Masz problemy ze szkodnikami w firmie? Przeczytaj o naszej ofercie DLA BIZNESU