Sprzątanie po zgonach Warszawa

Żoliborz | Bemowo | Bielany | Wola | Śródmieście

To niefortunna rzeczywistość, że śmierć może być nagła i gwałtowna, a scena sprzątania po śmierci może emocjonalnie zrujnować bliskich, współpracowników lub zarządców nieruchomości. Jeśli śmierć ma miejsce w miejscu publicznym, hotelu, domu lub samochodzie – katastrofa wymaga natychmiastowej reakcji sprzątania po śmierci , która jest skuteczna i jak najbardziej współczująca. 

Rattus Serwis DDD Warszawa zapewnia wysokiej jakości profesjonalne usługi sprzątania po śmierci, które usuwają całą krew lub płyny ustrojowe na miejscu zgonu i rozkładania się zwłok.

Dezynfekcja po śmierci w Warszawie

Usuniemy wszystkie bioniebezpieczne materiały, takie jak krew i płyny ustrojowe. Nasi wyszkoleni profesjonalni technicy DDDbędą sprzątać po śmierci w domach, pojazdach lub biurach poprzez staranne szorowanie, dezynfekcję i dezodoryzację obszaru, przywracając go do ponownego użycia lub ponownego wejścia. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z samobójstwem, zabójstwem, śmiercią w samotniści czy wypadkiem przy pracy, zareagujemy natychmiast i skutecznie, bez żadnych defektów.

Aftermath zapewni następujące usługi sprzątania po śmierci mieszkańcom i właścicielom firm:

 • Sprzątanie miejsca zbrodni
 • Oczyszczanie po śmierci
 • Oczyszczanie krwi
 • Usługa odzyskiwania biologicznego
 • Sprzątanie po zabójstwie
 • Porządkowanie po zbieractwie
 • Usuwanie zagrożeń biologicznych

Nasze załogi będą nosić środki ochrony osobistej  i natychmiast rozpoczną sprzątanie po śmierci , przyjeżdżając nieoznakowanym pojazdem, aby chronić Twoją prywatność. Wykwalifikowani i ubezpieczeni nasi pracownicy są dobrze wyszkoleni i ustalą jasny plan komunikacji. Poniżej przedstawiamy niektóre z kluczowych kroków, które podejmujemy, aby jeszcze bardziej zapewnić pełną satysfakcję klienta.

 • Usuń wszelkie meble, podłogi lub okładziny ścienne, które mogły zostać zanieczyszczone
 • Przetrzyj i zdezynfekuj obszar czyszczenia zbrodni i śmierci za pomocą komercyjnych roztworów czyszczących niszczących wszystkie wirusy i choroby
 • Usuń wszystkie plamy za pomocą specjalnych narzędzi czyszczących
 • Zastosuj komercyjne środki odkażające, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się infekcji z krwi i odsłoniętych części ciała
 • Zastosuj dezodoranty, aby usunąć nieprzyjemne zapachy
 • Bezpiecznie usuwaj i transportuj wszystkie biozagrożenia zgodnie z prawem federalnym i stanowym
 • Zapewnij pomoc ubezpieczeniową na wypadek, gdyby można było zgłosić roszczenie

Z naszego bloga:

Jak wytępić pluskwy?
Blog

Jak wytępić pluskwy?

Pluskwy to małe owady, które często wywołują irytację u ludzi. Są bardzo płodne i potrafią szybko się rozmnażać, co prowadzi do ich szybkiego rozprzestrzeniania się

Więcej »
Czy pluskwy hibernują?
Blog

Czy pluskwy hibernują?

Pluskwy są notorycznie nieprzyjemnym szkodnikiem, który można znaleźć w twoim domu i niestety są dość rozpowszechnione w naszym kraju. Pluskwy są również wytrzymałymi, odpornymi owadami, które

Więcej »

Sprzątanie po zwłokach w Warszawie

Zadzwoń do profesjonalnej firmy sprzątającej po śmierci, której możesz zaufać

Rozumiemy, jak emocjonalna trauma związana ze sprzątaniem po śmierci może trwać długo po tym, jak początkowy szok związany z odkryciem mija, a nasze załogi opuszczają miejsce zdarzenia. Dla członka rodziny, przyjaciela lub pracownika trauma może stać się emocjonalnie przytłaczająca i prowadzić do poważnych konsekwencji psychicznych. Często łączymy naszych klientów z profesjonalistami zajmującymi się doradztwem w zakresie pomocy osobom cierpiącym z powodu traumy emocjonalnej w radzeniu sobie z samobójstwem, zabójstwem lub śmiercią bez opieki.

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprzątaniu po śmierci, zadzwoń do nas o dowolnej porze dnia i nocy pod numer, a my wyślemy zespół do Twojej lokalizacji. Operator na żywo jest w pogotowiu i jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Sprzątanie po zgonach Warszawa - dla kogo realizujemy usługi?

Domy jednorodzinne

Jeśli masz problem ze szkodnikami na terenie swojego domu i posesji, już dziś zadzwoń do naszych specjalistów z Warszawy, którzy zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w walce ze szkodnikami.

Budynki wielorodzinne

Jeśli zarządzasz blokiem czy innym budynkiem wielorodzinnym i masz problem ze szkodnikami, już dziś wybierz Rattus z Warszawy

Przychodnie i szpitale

Zarówno przychodnie jak i szpitale są narażone na inwazję nie tylko szkodników, w postaci owadów czy gryzoni, ale także wirusy czy bakterie.

Szkoły i przedszkola

Wirusy w przedszkolach i szkołach, gryzonie, które zadomowiły się w spiżarniach i stołówkach to problemy dnia codziennego w placówkach oświatowych. Możemy Ci pomóc już dziś. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz.

Firmy

Niezależnie czy masz problem ze szkodnikami w biurze, magazynie czy na produkcji, wdrożymy swój zoptymalizowany plan zwalczania szkodników w Twojej firmie w Warszawie i okolicach.

Urzędy

Obsługujemy także urzędy, komisariaty czy inne instytucje publiczne na terenie Warszawy i okolic, które zostały zamieszkane przez niechcianych lokatorów. Rozpraw się z nimi już dziś.

Masz problemy ze szkodnikami w firmie? Przeczytaj o naszej ofercie DLA BIZNESU