DezynSekcja Warszawa

Żoliborz | Bemowo | Bielany | Wola | Śródmieście

Dezynsekcja Warszawa – to nasze usługi skierowane dla każdego, kto zmaga się z problemem szkodników w postaci owadów i pajęczaków w swoim ogrodzie, domu, podwórku czy firmie.

Jesteśmy po to, by szybko i skutecznie zwalczyć szkodniki i przywrócić Wam komfort codziennego życia. Już teraz zadzwoń i umów się na zabieg lub skorzystaj z bezpłatnej wyceny Twojego zlecenia.

Usługi profesjonalnej dezynsekcji w Warszawie

Jeśli trafiłeś na naszą stronę, z wielkim prawdopodobieństwem Twój dom, podwórko czy firma zostały zaatakowane przez szkodniki. Najczęściej spotykanymi owadami, z którymi nasi Klienci zmagają się na co dzień i usługami, które są zamawiane w przypadku dezynsekcji w Warszawie są:

Jednak równie często spotykamy się z innymi infestacjami, np. szkodników żywieniowych i mącznych. O ile, tego typu szkodniki rzadziej zdarzają się w domach, o tyle w firmach, szczególnie tych, które zajmują się produkcją, przetwarzaniem i przechowywaniem żywności, takie przypadki są niestety coraz częstsze.

Takie inwazje w szczególności narażają nas na zagrożenie zdrowia, a nawet życia. Stąd firmom, które realizują usługi z zakresu żywienia, polecamy nie tylko doraźny zabieg dezynsekcji, ale także zapoznanie się z naszymi usługami monitoringu DDD i HACCP.

Jesteśmy także ekspertami o fumigacji/gazowania w celu usunięcia szkodników z danego pomieszczenia.

Stosujemy także zabiegi metodą wymrażania suchym lodem CO2. Eliminuje ona eliminuje: bakterie, wirusy, pleśnie i roztocza. Jest skuteczna na owady biegające: karaluchy, prusaki, mrówki, chrząszcze; owady latające: muchy, osy; szkodniki magazynowe. Działa na wszystkie stadia rozwojowe szkodników. Ponadto wykonujemy dezynsekcję gazową odpowiednią w przypadku młynów, kaszarni, płatkarni, wytwórni pasz, słodowni, wytwórni nasion, elewatorów, magazynów płaskich, zbiorników na zboże.

Dezynsekcja Warszawa

Z naszego bloga:

Jak wytępić pluskwy?
Blog

Jak wytępić pluskwy?

Pluskwy to małe owady, które często wywołują irytację u ludzi. Są bardzo płodne i potrafią szybko się rozmnażać, co prowadzi do ich szybkiego rozprzestrzeniania się

Więcej »
Czy pluskwy hibernują?
Blog

Czy pluskwy hibernują?

Pluskwy są notorycznie nieprzyjemnym szkodnikiem, który można znaleźć w twoim domu i niestety są dość rozpowszechnione w naszym kraju. Pluskwy są również wytrzymałymi, odpornymi owadami, które

Więcej »
Odpluskwianie Warszawa
Dezynsekcja Warszawa

Na czym polega dezynsekcja w Warszawie?

Dezynsekcja to nic innego jak usuwanie szkodników latających i biegających, które w znaczący sposób utrudniają życie ludzi w swoich domach, obniża ich komfort, a bardzo często zagraża życiu i zdrowiu innych organizmów żywych.

Eliminujemy problem szkodników w różnoraki sposób. To ważne, by zamówić profesjonalne usługi dezynsekcji, które uwzględniają rodzaj szkodnika, odpowiednią metodę albo kombinację metod. Inaczej podchodzimy do komarów lub kleszczy, a inaczej do karaluchów czy kompletnie innowacyjnie podchodzimy do pluskiew czy pcheł.

Metody, którymi się posługujemy to zarówno metoda zamgławiania, oprysku, żelowa, a w przypadku pluskiew także obróbka cieplna. Ważne, aby dobrać odpowiednią kombinację, która będzie skuteczna. Do tego niezbędne jest doświadczenie i wiedza, którą niezmiennie zdobywamy od kilku lat, w których działamy na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych w Warszawie.

Zadowolenie Klientów to coś, do czego dążymy każdego dnia. Cenimy sobie uwagi i podpowiedzi, a każdy kolejny przypadek jest dla nas doświadczeniem, które wykoryztujemy w swojej prace. Na bieżąco bierzemy udział w szkoleniach i wzmacniamy swoje kompetencji w celu wykonywania jak najskuteczniejszych zabiegów.

Jakie szkodniki są najczęściej tępione w Warszawie?

To pytanie bardzo często zadawane naszym technikom DDD. Jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi dezynsekcyjne, usługi odkomarzania i odkleszczania to oczywiście domena okresu późnowiosennego i letniego. Mniej więcej od maja do końca sierpnia mamy najwięcej zgłoszeń związanych z tymi szkodnikami i zabiegami na zewnątrz budynków.

Poza tym okresem, najwięcej zgłoszeń dotyczy pluskiew i karaluchów. Pluskwy to jeden z najszybciej rozmnażających się szkodników i niestety coraz częściej widzianych w wielu domach i mieszkaniach. Karaluchy to również szkodnik, który coraz częściej „odwiedza” na sze lokale i zadamawia się wbrew naszej woli. Niezależnie od tego, który szkodnik zajął Twoje lokum, możemy pomóc Ci go zwalczyć!

FAQ | Często zadawane pytania dot. dezynsekcji

Naszym priorytetem w Rattus Serwis DDD Warszawa jest bezpieczeństwo naszych klientó, a także bycie zgodnymi z normami środowiskowymi. Oznacza to, że poświęcamy czas na opracowanie dostosowanego programu zwalczania szkodników i stosujemy ukierunkowanie strategiczne, co pozwala nam na użycie najmniejszej ilości produktu do zwalczania szkodników przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałych wyników. Wszystkie środki posiadają odpowiednie zezwolenia, a wszyscy specjaliści serwisowi są przeszkoleni w zakresie bezpiecznego obchodzenia się i stosowania wszystkich materiałów.

W większości sytuacji nie będzie konieczne wychodzenie z domu. W aplikacji i doborze środków do zwalczania szkodników dokładamy najwyższej staranności. Jeśli konieczne będzie opuszczenie domu podczas zabiegu, zostanie to ustalone z wyprzedzeniem dla Twojej wygody.

Aby pozbyć się irytujących szkodników i trzymać je z dala od domu, konieczna jest regularna usługa. Każdy sezon przynosi określone szkodniki. Tak więc konieczna jest również regularna usługa, aby rozbić jaja i wzory gniazdowania owadów. Jaja owadów są odporne na pestycydy. Mimo że serwisowaliśmy Twój dom, większość jaj, które już złożyły szkodniki, wykluje się w nadchodzących miesiącach. Cykliczny plan serwisowy zapewnia całoroczną ochronę przed szkodnikami, a także tymi, które migrują z posesji sąsiada.

TAk! Zabieg zwalczania pluskiew jest ekscytujący. To obietnica powrotu do normalnego życia, czyli spania we własnym łóżku. Zaleca się pranie pościeli, aby pozbyć się wszelkich skórek lub odchodów z pluskiew, ale znowu nie jest to konieczne, gdy są martwe. Niektórzy klienci lubią kupować odporne na pluskwy pokrowce na materace, aby uspokoić ich umysły, ale nie zawsze są wymagane.

Kiedy myślisz o inwazji pluskiew, myślisz o łóżku. Być może zdajesz sobie sprawę, że pluskwy mogą (i zamieszkują) wiele obszarów domu, w tym sofy, szafki, szuflady i dywany. Jednak mniej znane – być może dlatego, że jest mniej powszechne i częściej pozostaje niezauważane – to to, że pluskwy mogą również zarażać samochody.

Dezynsekcja Warszawa - dla kogo realizujemy usługi?

Domy jednorodzinne

Jeśli masz problem ze szkodnikami na terenie swojego domu i posesji, już dziś zadzwoń do naszych specjalistów z Warszawy, którzy zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w walce ze szkodnikami.

Budynki wielorodzinne

Jeśli zarządzasz blokiem czy innym budynkiem wielorodzinnym i masz problem ze szkodnikami, już dziś wybierz Rattus z Warszawy

Przychodnie i szpitale

Zarówno przychodnie jak i szpitale są narażone na inwazję nie tylko szkodników, w postaci owadów czy gryzoni, ale także wirusy czy bakterie.

Szkoły i przedszkola

Wirusy w przedszkolach i szkołach, gryzonie, które zadomowiły się w spiżarniach i stołówkach to problemy dnia codziennego w placówkach oświatowych. Możemy Ci pomóc już dziś. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz.

Firmy

Niezależnie czy masz problem ze szkodnikami w biurze, magazynie czy na produkcji, wdrożymy swój zoptymalizowany plan zwalczania szkodników w Twojej firmie w Warszawie i okolicach.

Urzędy

Obsługujemy także urzędy, komisariaty czy inne instytucje publiczne na terenie Warszawy i okolic, które zostały zamieszkane przez niechcianych lokatorów. Rozpraw się z nimi już dziś.

Masz problemy ze szkodnikami w firmie? Przeczytaj o naszej ofercie DLA BIZNESU