Usuwanie Mrówek Warszawa

Żoliborz | Bemowo | Bielany | Wola | Śródmieście

Ponieważ większość gatunków mrówek preferuje cieplejsze temperatury, w miesiącach zimowych próbują przedostawać się do wewnątrz naszych domów czy firm.

Uważa się, że mrówki nie przenoszą chorób, problem polega na tym, że nie wiesz, na co natrafią na zewnątrz, więc nie chcesz, aby przechodziły przez twoje szafki z jedzeniem. Mrówki będą podróżować w szerokim zakresie w poszukiwaniu pożywienia, podążając śladami chemicznymi, które ustaliły i skupiając się wokół źródła pożywienia, stając się uciążliwością w domach i firmach. Na zewnątrz małe pryzmy ziemi wokół dziur w ziemi i u podstawy ścian zewnętrznych mogą wskazywać na ich pochodzenie.

Zwalczanie mrówek w Warszawie

Jeśli znalazłeś kilka mrówek wkradających się do twojego domu, możesz podjąć własne kroki, aby rozwiązać problem:  

  1. Obserwuj uważnie, aby wyśledzić, gdzie wchodzą do twojego domu, i odetnij punkty wejścia
  2. Usuń wszelkie lepkie pozostałości z blatów i stołów, ponieważ większość mrówek przyciąga „słodkie rzeczy”
  3. Przykryj, odłóż lub bezpiecznie zamknij wszelkie artykuły spożywcze, które mogą być źródłem pożywienia dla mrówek


Jeśli nadal masz problemy z mrówkami w domu, możesz wezwać ekspertów. Nasza zewnętrzna oferta zwalczania mrówek polega na skrupulatnym podstawieniu przynęty, która wykorzystuje instynktowne wędrowanie mrówek na swoją korzyść, zapewniając przynętę owadobójczą, którą zjadają i zabierają z powrotem do gniazda – skutecznie eliminując kolonię. 

W środowisku komercyjnym mrówki są czymś więcej niż tylko utrapieniem. Mogą kosztować Cię pieniądze i zaszkodzić Twojej reputacji. Dotyczy to szczególnie organizacji, które zajmują się żywnością lub muszą utrzymywać obszary sterylne. Pomieszczenia takie jak puby i restauracje, szpitale, biura, hotele, magazyny i inne budynki, w których przechowuje się żywność i wodę, muszą mieć pewność, że mają najwyższe standardy higieny – a to oznacza brak mrówek.

Z naszego bloga:

Jak wytępić pluskwy?
Blog

Jak wytępić pluskwy?

Pluskwy to małe owady, które często wywołują irytację u ludzi. Są bardzo płodne i potrafią szybko się rozmnażać, co prowadzi do ich szybkiego rozprzestrzeniania się

Więcej »
Czy pluskwy hibernują?
Blog

Czy pluskwy hibernują?

Pluskwy są notorycznie nieprzyjemnym szkodnikiem, który można znaleźć w twoim domu i niestety są dość rozpowszechnione w naszym kraju. Pluskwy są również wytrzymałymi, odpornymi owadami, które

Więcej »

Zwalczanie mrówek Warszawa - dla kogo realizujemy usługi?

Domy jednorodzinne

Jeśli masz problem ze szkodnikami na terenie swojego domu i posesji, już dziś zadzwoń do naszych specjalistów z Warszawy, którzy zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w walce ze szkodnikami.

Budynki wielorodzinne

Jeśli zarządzasz blokiem czy innym budynkiem wielorodzinnym i masz problem ze szkodnikami, już dziś wybierz Rattus z Warszawy

Przychodnie i szpitale

Zarówno przychodnie jak i szpitale są narażone na inwazję nie tylko szkodników, w postaci owadów czy gryzoni, ale także wirusy czy bakterie.

Szkoły i przedszkola

Wirusy w przedszkolach i szkołach, gryzonie, które zadomowiły się w spiżarniach i stołówkach to problemy dnia codziennego w placówkach oświatowych. Możemy Ci pomóc już dziś. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz.

Firmy

Niezależnie czy masz problem ze szkodnikami w biurze, magazynie czy na produkcji, wdrożymy swój zoptymalizowany plan zwalczania szkodników w Twojej firmie w Warszawie i okolicach.

Urzędy

Obsługujemy także urzędy, komisariaty czy inne instytucje publiczne na terenie Warszawy i okolic, które zostały zamieszkane przez niechcianych lokatorów. Rozpraw się z nimi już dziś.

Masz problemy ze szkodnikami w firmie? Przeczytaj o naszej ofercie DLA BIZNESU