DDD dla firm, instytucji, organizacji w Warszawie

Rattus – Serwis DDD Warszawa to specjaliści, którzy pomogą w przyapdku występowania szkodników na terenie Twojej firmy. Obsługujemy nie tylko jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki, ale także instytucje publiczne, urzędy, szkoły, szpitale i przychodnie, a także siedziby organizacji pożytku publicznego.

Jeśli masz problem ze szkodnikami na terenie Warszawy, jesteśmy po to, by pomóc. Zadzwoń do nas już dziś.

Wpieramy przedsiębiorców w całej Warszawie w kwestii zabezpieczenia systemów produkcji, magazynowania i sprzedaży przed zagrożeniami związanymi ze szkodnikami.

Mówimy tutaj przede wszystkim o:

  • Zapobieganiu skażeniu produkcji
  • Zapobieganiu strat infrastrukturalnych
  • Zapobieganiu konsekwencjom wynikającym z niestosowania się do przepisów prawa
  • Zapobieganiu ryzyku poniesienia strat finansowych/zamknięcia zakładu

Wprowadzane przez nas systemy zabezpieczenia obiektów pozwalają na ochronę przed szkodnikami i konsekwencją ich obecności, a w razie ich wystąpienia na niemal natychmiastową reakcję w celu ich usunięcia.

Niezależnie czy jesteś rolnikiem, prowadzisz restaurację, hotel, zakłady przetwórcze, szpital, magazyny z żywnością i wiele innych, powinieneś zadbać o ochronę siebie, swoich pracowników, a także produktów, które trafiają na rynek.

Bądź odpowiedzialną firmą! Skorzystaj z naszych usług.

Dlaczego warto skorzystać z usług DDD w Twojej firmie w Warszawie?

Chronimy obiekty przed gryzoniami, owadami latającymi i biegającymi oraz szkodnikami magazynowymi.
Wykonujemy zabezpieczenia przed gniazdowaniem i bytowaniem ptaków oraz zabiegi dezynfekcji.
Odbieramy odpady spożywcze ograniczając szkodnikom miejsca do bytowania i rozwoju.

Posiadamy doświadczoną i odpowiednio wyposażoną kadrę, która dzięki pracy w różnych warunkach wie, czego dokładnie potrzebuje Twoja firma, by pozostać wolną od szkodników i patogenów.

Nasze usługi kierujemy zarówno dla dużych firm, mniejszych jednoosobowych działalności, ale także instytucji publicznych, urzędów, szkół i przedszkoli czy organizacji.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, ma to również odzwierciedlenie w cenie usługi. Jest ona zależna od bardzo wielu czynników. W kilkunastoletniej pracy w DDD, nie spotkaliśmy jeszcze dwóch takich samych przypadków.

Dezynsekcja dla firm Warszawa

Dezynsekcja to zwalczanie wszelkiego rodzaju owadów latających i biegających, a także jaj i larw. Oprócz insektów zwalczane są także tzw. szkodniki magazynowe. Często zabiegu dezynsekcji realizowane są w zakładach przetwórstwa rolno-spożywczego czy magazynach.

Oprócz zabiegów, konieczne jest stosowanie się do zaleceń mających na celu trzymanie z dala od Twojej firmy szkodników. Są to m.in.:

  • uzupełnienie braków budywlanych
  • otrzymywanie czystości
  • szczelność magazynowanej żywności
  • zamykanie drzwi, siatki w oknach
  • ogólna dbałość o higienę w zakładzie

Jedynie kompleksowe podejście do zwalczania szkodników może przynieść sukces. Dlatego też liczymy na pełne wsparcie naszych działań oraz pomoc w zlokalizowaniu szkodników, udostępnienie planów i umożliwienie wejścia do wszystkich pomieszczeń na terenie firmy. W zależności od zidentyfikowanego szkodnika, konieczne jest przygotowanie tych pomieszczeń oraz stosowanie się do zaleceń pozabiegowych.

Dezynfekcja dla firm z Warszawy

W kontekście pandemii COVID-19 zabiegi dezynfekcji w firmach i ogólna dbałość o higienę i warunki sanitarne w zakładach pracy musiały przybrać na wadze.

Dezynfekcja odbywa się w pomieszczeniach, tak naprawdę w każdej jej części. Zarówno podłogi, ściany, jak i wyposażenie pomieszczeń jest poddawane kompleksowemu odkażaniu. Zajmujemy się także profesjonalną dezynfekcją pojazdów oraz klimatyzacji.

Nasze zabiegi dezynfekcyjne są prowadzone z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo i higienę pracowników. Swoje zabiegi, w zależności od sytuacji, realizujemy różnorakimi metodami. Proponujemy zarówno dezynfekcję termiczną, chemiczną jak i dezynfekcję za pomocą ozonu.

Pamiętajmy, że zabiegi dezynfekcji są bezpieczne jedynie w przypadku, kiedy są realizowane z pomocą specjalistów i renomowanego sprzętu, który oferujemy w naszej firmie.

Deratyzacja dla firm z Warszawy i okolic

Skuteczna deratyzacja jest zabiegiem mającym na celu zwalczanie wszelkiego rodzaju gryzoni takich jak myszy i szczury.

Zarówno myszy jak i szczury mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie i życie ludzi, przenosząc groźne drobnoustroje chorobotwórcze. Gryzonie zanieczyszczają żywność, a także powodują ogromne straty infrastrukturalne. Często mamy do czynienia z awariami poważnych i drogich maszyn przez gryzonie, które potrafią zniszczyć instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, telekomunikacyjne, informatyczne, a nawet uszkodzić elewację budynku.

Zabieg deratyzacji przeprowadza się za pomocą środków chemicznych lub fizycznych. Przy zabiegach deratyzacji wewnątrz obiektów do zwalczania gryzoni najczęściej stosuje się urządzenia mechaniczne, takie jak pułapki żywołowne służące do odławiania gryzoni oraz pułapki zatrzaskowe. Na zewnątrz budynków używa się stacji deratyzacyjnych, w których stosowane są preparaty deratyzacyjne o stałej formulacji oparte na substancjach wabiących oraz substancji czynnej, zazwyczaj są to antykoagulanty.