Monitoring HACCP / DDD Warszawa

Żoliborz | Bemowo | Bielany | Wola | Śródmieście

Monitoring HACCP i DDD Warszawa – jesteśmy specjalistami w walce ze szkodnikami. Jeśli prowadzisz firmę produkującą, magazynującą czy przetwarzającą żywność, stały monitoring pozwala Ci utrzymać wysoką jakość produktów i wykazać się profesjonalizmem wobec kontrahentów.

Usługi profesjonalnego monitoringu szkodników w Warszawie

Wiemy, jak ważne jest utrzymywanie Twojej firmy w Warszawie z dala od szkodników. Widok chmary owadów czy co gorsza przebiegającego szczura to nie tylko horror dla estetyki i pracowników, którzy mogą być wystraszeni. Szkodniki mogą równie dobrze położyć wielomilionowy kontrakt.

Niezależnie od tego, czy widzisz szkodniki czy nie, stały monitoring pozwoli Ci na ich kontrolowanie w taki sposób, by nigdy nie wpłynęły na działalność Twojej firmy. 

Prowadzenie stałego monitoringu oraz wprowadzenie odpowiednich strategii zwalczania szkodników, pozwoli także na szybką reakcję w momencie pojawienia się ich.

Pamiętajmy, nie zawsze wszystko zależy od nas. Szkodniki mogą zostać przyniesione lub przywiezione z zewnątrz. Ważne, by być przygotowanym na szybką i skuteczną walkę z nimi.

Monitoring DDD pozwala na przygotowanie odpowiednich narzędzi i planów, które w przypadku wykrycia nieprzyjaciela, mogą okazać się zbawieniem dla Ciebie i Twojej firmy. 

Twój obiekt powinien być pod stałym nadzorem, a liczba wizyt i działań zależy od specyfiki Twojej firmy, wielkości, ilości pracowników i wielu innych kwestii.

Wszystkie te ustalamy po wstępnej wizji lokalnej, w której dowiesz się jakie zagrożenia czychają na Ciebie ze strony szkodników i co zrobić, by nie dopuścić do inwazji.

Z naszego bloga:

Jak wytępić pluskwy?
Blog

Jak wytępić pluskwy?

Pluskwy to małe owady, które często wywołują irytację u ludzi. Są bardzo płodne i potrafią szybko się rozmnażać, co prowadzi do ich szybkiego rozprzestrzeniania się

Więcej »
Czy pluskwy hibernują?
Blog

Czy pluskwy hibernują?

Pluskwy są notorycznie nieprzyjemnym szkodnikiem, który można znaleźć w twoim domu i niestety są dość rozpowszechnione w naszym kraju. Pluskwy są również wytrzymałymi, odpornymi owadami, które

Więcej »

Monitoring HACCP Warszawa

Monitoring HACCP to oblig dla firm, które zajmują się żywnością lub paszami dla zwierząt. To działania, które mają na celu utrzymanie wysokiej jakości produktów trafiających z Twojej firmy na rynek. 

Hazard Analysis and Critical Control Points, czyli Analiza zagrożeń i krytycznych punktów kontroli. Nazwa powstała pod koniec lat 60. w USA i miała na celu wprowadzenie systemu kontroli żywności zanim ta pojawi się na naszych stołach.

W Polsce jest kilka aktów prawnych, które regulują konieczność wprowadzenia systemu HACCP.

Prawo narzuca obowiązek wdrożenia HACCP na producentów żywności, dodatków do nich i opakowań oraz na właścicieli:

  • firm cateringowych,
  • firm usługowych zajmujących się magazynowaniem, transportem i dystrybucją,
  • restauracji,
  • barów,
  • hoteli,
  • stołówek,
  • szkół, przedszkoli i żłobków,
  • sklepów spożywczych i przemysłowych.

 

Monitoring HACCP powinien być poprzedzony wprowadzeniem zasad GMP i GHP. Dobre praktyki produkcyjne oraz dobre praktyki higieniczne to czynności, które mają dbać o wysoką jakość produkowanej lub dystrybuowanej żywności.

To dbałość i ochrona przed szkodnikami wszelkiej maści. W grę wchodzi zarówno ochrona przed owadami jak i gryzoniami. To szereg działań, które mają na celu również eliminację wszelkich niechcianych gości w przypadku och pojawienia się.

Monitoring DDD i HACCP Warszawa - dla kogo realizujemy usługi?

Domy jednorodzinne

Jeśli masz problem ze szkodnikami na terenie swojego domu i posesji, już dziś zadzwoń do naszych specjalistów z Warszawy, którzy zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w walce ze szkodnikami.

Budynki wielorodzinne

Jeśli zarządzasz blokiem czy innym budynkiem wielorodzinnym i masz problem ze szkodnikami, już dziś wybierz Rattus z Warszawy

Przychodnie i szpitale

Zarówno przychodnie jak i szpitale są narażone na inwazję nie tylko szkodników, w postaci owadów czy gryzoni, ale także wirusy czy bakterie.

Szkoły i przedszkola

Wirusy w przedszkolach i szkołach, gryzonie, które zadomowiły się w spiżarniach i stołówkach to problemy dnia codziennego w placówkach oświatowych. Możemy Ci pomóc już dziś. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz.

Firmy

Niezależnie czy masz problem ze szkodnikami w biurze, magazynie czy na produkcji, wdrożymy swój zoptymalizowany plan zwalczania szkodników w Twojej firmie w Warszawie i okolicach.

Urzędy

Obsługujemy także urzędy, komisariaty czy inne instytucje publiczne na terenie Warszawy i okolic, które zostały zamieszkane przez niechcianych lokatorów. Rozpraw się z nimi już dziś.

Masz problemy ze szkodnikami w firmie? Przeczytaj o naszej ofercie DLA BIZNESU